З 01 липня 2017 рокумайбутні водії складатимуть іспити за новими екзаменаційними питаннями з ПДР

Головний сервісний центр МВС представив нові питання на іспит і знань Правил дорожнього руху, за якими  вже з 01 липня майбутні водії будуть складати іспити для отримання водійського посвідчення.

Як зазначають у самому Головному сервісному центрі МВС, у нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги  приділили практичним навичкам, котрі знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом.

Також, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів чи вантажівок.

Інших змін теоретична частина іспиту не зазнала: тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою випадково. Тож завчити екзаменаційний білет тепер не вийде. Тест обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань із правил дорожнього руху, 4 питання з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

Крім цього, всі бажаючі можуть відкрито переглядати тести та  перевіряти свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі за посиланням http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/ .