Про нас

Юридична компанія LAW COMPANY GIORDANY & PARTNERS створена професіоналами для юридичного захисту та консультування громадян України.

Гарантування якісної правової допомоги – наша пріоритетна задача.

Якщо Ви потребуєте юридичної допомоги на високому рівні та втомились від непрофесіоналізму представників минулого покоління юристів та корупції серед них, не вагайтесь звернутися до LAW COMPANY GIORDANY & PARTNERS.

Ми готові надати юридичну допомогу, незалежно від Вашого місця проживання.

Наші переваги:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Сучасні методи роботи.
 • Командна робота.
 • Чітка стратегія щодо кожної справи.
 • Миттєва реакція на зміни в законодавстві.
 • Ретельно аналізуємо, співставляємо.
 • Комплексне обслуговування бізнесу.
 • Працюємо з фізичними особами.
 • Широкий спектр юридичних послуг.

Ми впевнені в кожному нашому рішенні!

Наші послуги

Компанія LAW COMPANY GIORDANY & PARTNERS ставить за мету досягти результату, який задовольнить кожного клієнта.

Наша методика роботи включає в себе розробку плану дій з урахуванням кожної деталі справи та ваших пріоритетів. Для цього ми враховуємо:

 • Ваші потреби.
 • Складність справи.
 • Вимоги законів України.

З Вами працюватиме вся наша команда задля спільної мети – чіткого та виваженого рішення, що захистить Ваші юридичні інтереси повною мірою. Перш ніж, почати діяти ми проаналізуємо вашу справу різнопланово та співставимо її з подібними.

У своїй роботі ми гарантуємо:

 • Чесність.
 • Прозорість.
 • Якість.
 • Дотримання термінів.
 • Результативність.

Сімейне право

Ми неупереджено консультуємо з приводу сімейних спорів, оформлення документів щодо укладання шлюбу, розлучення, стягнення аліментів, розподілу майна та інших питань сімейного права. Ми врахуємо ваші почуття та допоможемо уладнати справу з найменшими втратами або без них.

Земельне право

Наша команда юристів розуміє важливість оперативного врегулювання спорів пов’язаних з правом власності на землю. Ми добре знаємо всі чинні законодавчі акти та правомірні сфери їх застосування. Всі операції з землею, оформлення угод та розподіл землі ми проведемо у правовому полі, компетентно, без зайвих хвилювань з вашого боку.

Спадкове право

У тяжкій ситуації, втраті близької людини, ми допоможемо зберегти Ваші сили та захистимо ваші емоції, беручи на себе юридичний бік справи. Ви можете не хвилюватися про оформлення спадщини та суперечки при розподілі спадку. Якщо ви протермінували строк, виділений державою для отримання спадку, чи хочете визнати заповіт недійсним, ми  готові розв’язати ці питання якомога скоріше.

Банківське право

Недосконалість банківської системи, економічні кризи викликають ситуації, коли для розв’язання ситуації з банком потрібна юридична допомога. Компетентність наших фахівців захистить вас у справі щодо банківської установи. Ми готові допомогти з вирішенням складної ситуації з кредитним договором, іпотекою. Рішенням у складній ситуації може бути зменшення процентної ставки, реструктуризація боргу, зменшення відсотків чи суми штрафів.

Трудове право

Нерідко громадяни України стикаються з неправомірним звільненням, скороченням чи заборгованістю по заробітній платі. В цих, та інших ситуаціях, пов’язаних з порушенням трудового законодавства, Ви потребуєте професійної юридичної допомоги. Колектив нашої компанії гарантовано допоможе у вирішенні спорів з Вашим роботодавцем – отримати зароблені кошти, поновлення на посаді, ведення переговорів. Ми врахуємо всі нюанси, щоб захистити ваші права.

Захист прав споживачів

Ви стикнулися з неякісним товаром чи послугою, та не знаєте як діяти? Звертайтесь до нашої компанії, де дотримання гарантованих конституційних прав – найголовніша складова роботи. Ми готові вирішити питання щодо захисту прав споживачів, укладання договорів купівлі-продажу, стягнення компенсації чи повернення коштів у разі ненадання послуги.

LAW COMPANY GIORDANY & PARTNERS – компанія майбутнього

Звертаючись до LAW COMPANY GIORDANY & PARTNERS, Ви отримуєте компетентне та неупереджене представництво у судах України. Будь-які ваші питання ми вирішуємо, як свої, і не задовольняємось поверхневою роботою.

Для отримання повного уявлення про наші послуги та методи роботи, звертайтесь на консультацію. Ми готові відповісти на всі ваші запитання.

Ми вважаємо, що майбутнє України залежить від фахового та чесного підходу до своєї роботи. Саме такий підхід у LAW COMPANY GIORDANY & PARTNERS.

Прямуймо до правової держави разом!

Заявка

на отримання юридичної консультації

Ви хочете поговорити з одним з наших юристів? Просто надайте свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом. Ви також можете зв’язатися з нами, якщо Ви віддаєте перевагу цьому типу спілкування.

Я хотів би обговорити